Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Event manažerka

Zorganizuji vše od svatby, oslavy narozenin dospělých i dětí, firemní večírky, výročí, sportovní turnaje až po výstavy. Tato práce mne naplňuje a organizace různorodých akcí mě motivuje. Mohu v této činnosti uplatnit svoji kreativitu. Při organizaci narozeninových oslav, svateb, výročí, firemních večírků i slavností pro děti, výstav a dalších mohu využít dlouholeté kontakty, které jsou prověřené. Zajistím vše od tématiky akce, cateringu, moderátora, hudby, květinové výzdoby, místa konání, pozvánek, fotografa, vhodné oblečení i úpravu vlasů, nehtů a líčení.

Organizovala jsem například výstavu „Proč? Protože Karel Loprais“ v Muzeu Beskyd ve Frýdku-Místku.

Večírek ve stylu "70. léta"

Výstava "Proč? Protože Karel Loprais"

Oslava narozenin na klíč (zábava, raut...)

Neustále se přesvědčuji o tom, že i oslava narozenin, zejména půlkulatin nebo kulatin, by se neměla odbývat. Přijít na takovou oslavu je pro hosty velmi stresující a způsobí jim mnoho starostí. Otázky se rojí ihned po příchodu pozvánky.
 
Co na sebe? Kde to je? Jaký dárek? Kytku? Jakou? Boty? Bude se tančit?
 
Většina obav je z prostého důvodu – špatně sestavené pozvánky a absence koordinátora celé oslavy. Opravdu chcete VY, oslavenec, odpovídat na tyto otázky? Nebo se soustředit na to, aby na oslavě vše bylo jak má být?
 
Zadejte celou organizaci profesionálům, kteří na vaše přání zvolí lokalitu, menu, hudební produkci, moderování, sestaví správně a srozumitelně pozvánku i seznam hostů, bude korigovat vaše přání ohledně darů, květin i případných obchodů ke koupi dárkových poukázek. Ale také vytvoří program VAŠEHO odpoledne a večera!! Tedy slovo mluvené i hudební produkci dle vašich preferencí. Zajistíme také adekvátní výzdobu a zdobné prvky, aby se hosté cítili báječně. I chybějící ubrousky na stole nebo málo čistého nádobí vám způsobí velký problém.
Důležitý je úvod akce, tedy přivítání hostů, představení oslavence a slova o něm. Protože oslavenec je důvod proč se všichni na této slavnosti sešli.
 
Uběhaný, unavený, neučesaný, propocený oslavenec si nikdy nemůže OSLAVU užít.
Zajistíme kadeřnici, vizážistku, manikérku, pedikérku i vhodné oblečení dle stylu akce nebo oslavence.
 
Velmi vhodné je také tématicky celé odpoledne nebo večer zaměřit. Hosté se lépe připraví, baví se a zejména se nad tématem zamyslí. Tím myslí také na VÁS po celou dobu příprav.
 
A to přece jde! O VÁS! Jsem Vám kdykoliv k dispozici k organizaci nebo jen konzultaci vaší oslavy.