Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Realitní makléřka

Již 10 let vlastním realitní kancelář Toni Real spol. s r. o., se kterou se snažíme klientům nabídnout nejširší paletu služeb ohledně prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí.

Splňuji veškeré podmínky nového Realitního zákona s platností od 3.3.2020 – délka praxe 11 let, zastoupení právní kanceláří Mgr. Adam Liberda včetně advokátní úschovy finančních prostředků, pojištění makléře i realitní kanceláře Toni Real s.r.o. v rámci odpovědnosti za způsobené škody, již 3 roky používáme tzv. trojstranné rezervační smlouvy, které jasně a podrobně určují podmínky každého jednotlivého obchodu včetně ceny nemovitosti, výše odměny, kdo ze stran tuto odměnu hradí a kdy a za jakých podmínek, specifikaci nemovitosti i platební podmínky. Vše je sjednáno a dohodnuto před složení rezervačního poplatku ze strany zájemce.

Nemovitost nabízíme vždy za cenu navrhovanou prodávajícím a provizi si musíme zasloužit, takže není klientovi účtována z prodejní ceny, ale jedná se o dohodnutou částku předem a nad rámec prodejní ceny.

Realitní makléř zajišťuje také daňové poradenství, a to v oblasti Daně z nabytí nemovitosti, Daně z příjmu, ale také poradenství v oblasti dědictví a darování nemovitosti. Zpracování příslušných daňových přiznání a dokumentů je další nadstandartní službou klientům.

Přehlášení energií při prodeji nebo pronájmu zajišťuje také makléř, a to pro všechny klienty, kteří tuto službu mají chuť využít. Jde zejména o eliminování problémů s odpojením měřidel, znovuzapojením, revizemi atd.

Prodej i pronájem poskytujeme na klíč – nikam nemusíte, jen nám vystávíte plnou moc a my už vše uděláme za Vás.

Reality, to je kruh, kruh, který se nikdy neuzavře. 

První pocit a impuls řešit svoji situaci a bydlení je odchod z hnízda, z mama hotelu do vlastního a nejlépe pronájmu, pojďme si vyzkoušet bydlet sám/sama. Další počin je nákup vlastního bydlení – situace se změnila, svatba, dítě. A rodinka se rozrůstá – potřebujeme dům nebo alespoň chatu nebo zahradu. A i smutné události se dějí, takže dědictví nebo pro maminku samotnou hledáme menší bezbariérový byt a její velký je potřeba prodat. A tak pořád dokola. Ke mně se klienti vrací již 10 let v tomto nekonečném koloběhu – v kruhu, který se nikdy neuzavírá.

Veškerou kvalifikaci naleznete v záložce Kvalifikace.