Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Recenze

 

 

 

 

 

 


Tereza Pinďáková napsala:

Gabriela Daniszová je naprostý originál mezi originály a hrozně mě baví všechno, s čím přijde. Nejen, že srší nápady. Ona je především i realizuje. Je to akční žena činu. Gabka je moje dlouholetá kabelková klientka a známe se už od mých podnikatelských začátků. Profesně se věnuje realitám a financím. Právě teď jsme už několik měsíců společně ve velmi úzkém kontaktu, díky naší rodinné situaci: prodat byt – získat hypotéku – koupit dům. A Gabka “válí” na všech frontách. Zařídila, zorganizovala, domluvila, prodala… samostatně a s vlastní iniciativou, vše, co jsme potřebovali. Vždycky ve všem respektuje naše přání (i když jí to někdy možná komplikuje práci). Ani jedinkrát se na nás nezamračila, byť jsme docela složití klienti 😁. V situaci, kdy řešíme takto zásadní věci ohledně našeho vysněného bydlení, jsme poprvé v životě a pravděpodobně i naposledy. Ale kdybych někdy znovu řešila bydlení, obrátila bych se znovu na ni ❤️. Doporučuju na 100% a dávám za ni obě ruce do ohně. A už se těším, až si za pár týdnů připijeme na naší nové terase, Gabi

 

 


Marcela Vymyslická napsala:

Chtěla bych Vám představit ženské dělo, torpédo, živel, multifunkční chobotnici a zároveň citlivou, sympatickou a nesmírně talentovanou dámu.. Gabriela Daniszová, která je nejen realitní makléřkou Sama o sobě říká: „Narodila jsem se v neúrodném a drsném kraji, v Bruntále v roce 1971 ve znamení Panny. Obojí mě dalo do vínku urputnost, vytrvalost, nezlomnost, dravost. Celou svoji profesní kariéru se zabývá obchodem a obchodní činností. 13 let jsem majitelkou realitní kanceláře, která se snaží změnit svět realit. Změnit pohled na realitní makléře a jejich práci, služby. Mám ráda život. Miluju svoji rodinu“ Ráda buduju. Ráda pomáhám. Ráda tvořím. Pustila jsem se do projektů, které byly mimo obor podnikání. Úspěšná výstava, produkce dokumentárního filmu, vydání a prodej knihy. Píšu povídky, blog, články. Moderuju. Mám vlastní podnikatelský klub BOMBARDINO. Jo a ještě ke všemu má úklidovou službu. Gabriela je velmi schopný člověk nejen ve světě financí i nemovitostí. S klidem se svěřte do její péče, neboť ona Vás nikdy ve štychu nenechá. Když jsme se letos s Gabkou potkaly u kávy v café kolonie, upekli jsme módní spolupráci. Ovšem…mělo to drobný háček, Gabka má požadavek a říká: „no ale nemysli si, budeš mě poslouchat, neboť Tvůj systém to je hrůza“. „Potřebuješ řád“ 🙂 (co to je takový řád? :)) …. Přesto jsme letos s Gabkou pořádaly první módní přehlídku v dorty OLLIES, a dopadla si myslím na jedničku s hvězdičkou.

 

 


Sylva Haneková napsala:

Když se řekne realitní makléř, vždy se mi vybaví má kamarádka Gabriela Daniszová. Co si budeme namlouvat, většina lidí nemá obchodníky s nemovitostmi příliš v oblibě. Gabriela však patří k těm, kteří jsou na svou práci hrdí. Je to tím, že dělá svou práci naplno. Umí nejen skvěle poradit, ale především vše kolem nemovitostí obstarat a zařídit tak, aby obchod proběhnul bezpečně ku prospěchu všech zúčastněných. Když se s ní potkáte, máte pocit, že je její práce ta nejlepší na světě. Po celou dobu je svému klientovi spíše osobním průvodcem a pravou realitní rukou, která umí využít veškerých svých znalostí a schopností tak, aby byl spokojen. Ani se nedivím, že mnoho klientů se stali jejími přáteli. Gabriela je velmi schopná nejen v oblasti realit, ale ve svém životě se věnuje i různým tvůrčím aktivitám. Zmínila bych její organizátorské a moderátorské dovednosti. Když jsem založila projekt Transformační kultura a umění Ostravsko, pomohla mi s organizací výstavy obrazů v lese. Mnohokrát mi pomohla při pořádání a uvedení Léčivého divadla Gabriely Filippi v naší vesnici přímo na zahradě!

 

 


Renáta napsala:

Dobrý den, mockrát děkujeme za veškeré předávání informací, trpělivé vysvětlování a vlastně provádění celým procesem, a to nejen při prodeji bytu, ale i při koupi domu. Já momentálně jedu na záložní zdroj, tak jsem ráda, že Vás máme a vím, že se můžeme na Vás spolehnout. Bez Vás bychom to asi v půlce vzdali, pokud bychom vůbec byli schopni do této akce jít. Jste opravdu skvělá, člověk na pravém místě. Hezký večer. Renáta

 

 


Jan Štěpánek napsal:

Dobrý den, Rád bych touto cestou poděkoval paní Daniszové za nadstandardní služby v oblasti realitního zprostředkování a řešení otázky bydlení. Paní Daniszová je člověk na pravém místě a nezalekne se jakéhokoliv požadavku, se kterým se na ni obrátíte v rámci bydlení. Paní Daniszovou velmi rád doporučím a budu-li opětovně řešit bydlení v rámci moravskoslezského kraje, tak se na Vás paní Daniszová, mile rád a určitě obrátím. Ještě jednou děkuji za Vaši skvělou spolupráci. Jan Štěpánek

 

 


Helena Biedroňová Kniežová napsala:

Musim, rict ze jsem se dlouho nesetkala s tak prijemnym, lidskym a zaroven velice profesionalnim pristupem. 👩🏽‍💻 Pani Daniszova vyresila vse od A – Z, rekla bych ze az nadstandardne. I to, co by jini nechali na Vas, vyresila vse k maximalni spokojenosti.👌 Pokud mohu doporucit tak pro prodej ci koupi nemovitosti jedine pres Toni real s.r.o.

 

 


Eva napsala:

Gabko, moc děkuji za ochotu a čas, který jsi tomu věnovala. Oceňuji profesionalitu, průběžné informace, rychlost a dotažení do konce. Bez tebe by to pro mě nebylo tak bezstarostné a bezproblémové. Před tím jsem se o prodej přes realitky nezajímala, nebyl důvod. Poslední dobou jsem si ráda poslechla příběhy známých nebo známých známých na toto téma. Nesrovnatelné. Znáš a umíš.

 

 


Edita Hyžová napsala:

Krásný den Všem, chtěla bych ještě jednou velmi poděkovat paní Gabce Daniszové za velice profesionální přístup. Nejen, že je velmi příjemná a usměvavá, ale je také ochotná se vším pomoct a poradit… V bytečku jsme díky Vám maximálně spokojeni… Všem vřele DOPORUČUJI… P.S.: Chtěla bych mít Vaši trpělivost 🙂

 

 


Simona Fížová napsala:

Toni Real mi doporučila moje kamarádka a jsem moc ráda, že jsem ji poslechla a firmu oslovila. Moc tímto děkuji paní Daniszové, která se ukázala jako výborná makléřka. Tímto ještě jednou moc děkuji a všem vřele doporučuji.

 

 


Jakub Geletič napsal:

Byt jsem s Paní Daniszovou koupil a i prodal, výborná spolupráce, komunikace. Služby Paní Daniszové mohu jen doporučit.

 

 


Zdenka Hur napsala:

S realitní kanceláří mám velmi dobré zkušenosti, konkrétně s paní Daniszovou, která vždy ochotně a to i nad rámec nějaké pracovní doby „obstarává“ profesionálně, ale i s lidskostí sobě vlastní, veškeré profesní potřeby a požadavky svého klienta. Profesionalita, přehlednost, spolehlivost, slušnost. Doporučuji!

 

 


Bendová napsala:

Dobré ráno, já ještě paní Daniszové jednou děkuji, že se podařilo vše rychle vyřídit.